Gündem

Kopuk dizisi hangi kanalda ne zaman başlıyor, KOPUK FRAGMANI YAYINLANDI MI, kopuk oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Yapımcılığını MedYapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana’nın birlikte kaleme aldığı Kopuk’un yayın tarihi belli oldu. 27 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan diziden yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

Kaan Yıldırım, Seray Kaya, Biran Damla Yılmaz, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat gibi birbirinden başarılı isimleri kadrosunda buluşturan ve merakla beklenen diziden yayınlanan yeni tanıtım, heyecanı giderek artırıyor.

ZENGİNDEN ÇALIP FAKİRE VERMEK HALA BİR HALK KAHRAMANLIĞI HİKAYESİ Mİ YOKSA HEPİMİZİN, EN FAKİRİMİZİN BİLE KAHRAMANI ARTIK PARANIN TA KENDİSİ Mİ?

Hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada oyunu tersine çevirmenin hala mümkün olduğunu anlatan Kopuk’ta; Ferhan (Kaan Yıldırım) rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder.

Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür.

Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin(Seray Kaya) babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek (Biran Damla Yılmaz) ile kesişir.

Çekirdek ailesinden daha fazlasına sahip çıkanların hikayesi ‘Kopuk’, 27 Ocak Cumartesi ve her cumartesi saat 20.00’de FOX’ta!

Sakla Beni 11. bölüm fragmanı izle, STAR TV SAKLA BENİ SON FRAGMAN, Sakla Beni Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir, Sakla Beni 11 bölüm full izle, Sakla Beni 11 ne zaman

Kopuk fragmanı ve hangi kanalda oyuncuları kimler?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu